Prekių grąžinimo sąlygos

 • Prekių grąžinimas

  1. Jei Pirkėjas (vartotojas) atsisako prekės pirkimo ir pardavimo sutarties, kaip tai numato Taisyklių 5.2 p., prekė grąžinama Pirkėjo sąskaita ir Pirkėjo už prekę sumokėti pinigai grąžinami per 5 darbo dienas nuo grąžinamos prekės grįžimo į įmonės ofisą.

  2. Prekės grąžinamos originalioje prekės ir siuntos pakuotėje kartu su prekės dokumentais. Prieš grąžinant prekes Pirkėjas turi būtinai susisiekti su Pardavėju nurodytu telefonu arba el. paštu briketukas1@gmail.com, tel.: 8 656 97937.

  3. Už grąžinamos prekės tinkamą sukomplektavimą ir supakavimą atsako Pirkėjas. Jeigu prekė nėra sukomplektuota ir (ar) tinkamai supakuota, Pardavėjas nepriima grąžinamos prekės.

  4. Prekės nepriimamos atgal, jei buvo naudojamos ir (arba) buvo sugadintos ir (arba) prarado prekinę išvaizdą (prekės ar jos pakuotės išvaizdos pakeitimai, kurie buvo būtini norint apžiūrėti prekę, nelaikomi esminiais prekės išvaizdos pakeitimais).

  5. Prekė gali būti grąžinta, jei neatitinka kokybės reikalavimų arba Pirkėjui (vartotojui) nepatinka įsigytos prekės forma, dydis, spalva, modelis ar komplektiškumas (išskyrus teisės aktuose nurodytas prekes, kurių Pirkėjas neturi teisės keisti (grąžinti) dėl to, kad šiam nepatinka prekės forma, dydis, spalva, modelis ar komplektiškumas).

  6. Visais grąžinimo atvejais Pirkėjas privalo kreiptis pirmiausia nurodytais kontaktais ir tik gavęs informaciją iš Pirkėjo vykdyti grąžinimą per kurjerį arba nunešti prekes į nurodytą buveinę.